Wiadomości 19 cze
AP Automatyka
Nowy kanał sprzedaży produktów AP Automatyka

Firma AP Automatyka uruchomiła nowy kanał sprzedaży produktów - sklep internetowy www.AutomatykaOnline.eu. Sklep został przygotowany dla tych z Państwa, którzy cenią sobie możliwość szybkiego dokonywania zakupów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zespół inżynierów sprzedaży wytypował do sklepu internetowego produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem Kontrahentów, a które są objęte programem Z MAGAZYNU.

Znajdą Państwo w nim produkty z takich grup jak:

  • Enkodery (inkrementalne i absolutne)
  • Przetworniki parametrów powietrza (przetworniki wilgotności i temperatury, przetworniki temperatury, przetworniki CO2, przetworniki ciśnienia)
  • Wskaźniki i rejestratory
  • Presostaty ciśnienia i różnicy ciśnień
  • Siłowniki elektryczne do klap, przepustnic i zaworów
  • Różnego typu akcesoria (koła pomiarowe, mechanizmy linkowe, sprzęgła, uchwyty, adaptery, konwertery sygnałów, oprogramowanie na PC, ...)

Zapraszamy do zakupów na www.AutomatykaOnline.eu!

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - Dzisiaj