Wiadomości 2 lip
Termet
Medal Europejski dla Termet za ECOCONDENS GOLD PLUS

fot. Termet

20 czerwca 2018 roku w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie odbył się uroczysty finał 29. edycji Medalu Europejskiego. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club i ma na celu wyróżnienie oraz promocję tych wyrobów oraz usług, które spełniają wysokie standardy europejskie. W tym roku komisja konkursowa uhonorowała aż 100 firm z różnych sektorów przemysłu. Wśród laureatów znalazła się firma Termet S.A., która prestiżowe wyróżnienie otrzymała za kocioł kondensacyjny ECOCONDENS GOLD PLUS.

Medal Europejski jest ogólnopolskim przedsięwzięciem, mającym na celu nie tylko wspieranie polskich producentów na rynku Unii Europejskiej, ale również pobudzenie zainteresowania konsumentów i przedsiębiorców z krajów europejskich jego laureatami. Jest on również rekomendacją wystawioną wyróżnionym produktom oraz usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

Skontaktuj się z Termet

 

Termet

Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem

7 sie 3
Wiadomości Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem
Włodi
Włodi
Bardzo fajnie że w Stolicy powstają projekty ekologiczne. Pozdrawiam :) - Dzisiaj
MartaMartusia
MartaMartusia
Podoba mi się :) Projekt wprowadzi do miasta trochę dodatkowej zieleni, a zarazem powstanie miejsce, które faktycznie będzie miało coś... - 7 sie