Wiadomości 11 sty
KLIMOR, wiodący polski producent systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na targach AHR Expo w Chicago.

fot. Klimor

Udział firmy Klimor w AHR Expo wiąże się ze strategią firmy i jej intensywnym rozwojem działalności w Ameryce Północnej.

Targi Air-Conditioning, Heating, Refrigerating Exposition, które odbędą się w Chicago w dniach 22-24 stycznia br., to największe na świecie spotkanie branży HVACR z przeszło 85-letnią tradycją. W trakcie trzech dni trwania targów organizator AHR Expo przewiduje ponad 60.000 odwiedzających, w tym dostawców, dystrybutorów, projektantów systemów komercyjnych i przemysłowych, a także inwestorów.

W czasie planowanego w Chicago wydarzenia targowego firma Klimor USA organizuje spotkanie biznesowe dla swoich partnerów oraz dystrybutorów, dzięki którym produkty polskiego producenta docierają do coraz szerszej grupy Klientów w Ameryce Północnej. Przyjęcie koktajlowe z okazji pierwszego roku obecności na rynku amerykańskim odbędzie się 22 stycznia b.r. w centrum Chicago.

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - 20 paź