Wiadomości 5 wrz
ASPOL FV
7 Turniej Przedsiębiorcy 2018 | Aspol FV

fot. ASPOL FV

W sobotę, 25 sierpnia 2018 roku w ramach cyklicznej imprezy organizowanej przez fundację SŁONIE NA BALKONIE, odbyły się eliminacyjne mecze turniejowe w piłce siatkowej.

Spółkę ASPOL-FV reprezentował zespół ENERGEO, nazwa zapożyczona od jednego ze sztandarowych brandów Spółki - systemu odnawialne źródła energii. I podobnie jak system ENERGEO nie zawodzi użytkownika tak i zespół nie zawiódł pokładanych w nim nadziei. Przez fazę rozgrywek eliminacyjnych wygrał wszystkie mecze nie tracąc ani jednego seta a tym samym zdobył pierwsze miejsce w grupie i zakwalifikował się do Wielkiego Finału. Poprzez nasz udział w Turnieju wspieramy działania fundacji SŁONIENABALKONIE i mamy nadzieję, że jej statutowe cele (zbieranie funduszy na stworzenie ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ, w której będzie można realizować PROGRAM POMOCY DZIECIOM PO TRAUMIE) zostaną osiągnięte.

Tagi: ASPOL

Forest - zielony biurowiec wyrośnie w Warszawie

12 wrz 1
Wiadomości Forest - zielony biurowiec wyrośnie w Warszawie
rykarda parasol
rykarda parasol
zieleń chyba w modzie, ostatnio widziałam tablice z reklamą nazwy Green Mokotów ;)))) - 13 wrz
majks
majks
Świetna informacja dla samego miasta i jego mieszkańców. W końcu uzyskamy wizytówkę miasta z prawdziwego zdarzenia, którą będzie można się... - 29 sie