Oferta archiwalna
Praca 24 sty 2018
Praca | EUROKLIMAT | Kierownik robót | Wrocław

EUROKLIMAT to generalny wykonawca instalacji sanitarnych i elektrycznych oferujący swoim klientom usługi realizacyjne, serwisowe i projektowe. Wyróżniamy się wysoką jakością obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Współpracujemy ze światowymi liderami w produkcji urządzeń i elementów naszych instalacji. Dzięki własnej prefabrykacji kanałów i kształtek wentylacyjnych oferujemy konkurencyjne ceny i terminy realizacji. Przygotowując ofertę proponujemy zastosowanie najnowocześniejszych technologii budując układy energooszczędne i niezawodne.

Kierownik robót Wrocław

Opis stanowiska:

• praca w zespole realizującym projekt bezpośrednio na budowie

Zakres obowiązków obejmuje:

• analizę techniczną i ilościową dokumentacji,
• kierowanie i nadzór nad prowadzonymi pracami (termin, jakość),
• zarządzanie podwykonawcami i pracownikami własnymi,
• budowa i kontrola harmonogramów,
• prowadzenie czynności odbiorowych

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: inżynieria środowiska,
• min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
• wiedza techniczna z zakresu projektowania i wykonawstwa instalacji klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji,
• bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCad,
• umiejętność zarządzania pracą w zespole,
• kreatywność, samodzielność.

Top