Okiem praktyka 11 sty | Galmet
Hybrydowe Systemy Grzewcze

fot. Galmet

Hybrydowe Systemy Grzewcze to unikalne rozwiązania firmy Galmet. Pozwalają na kompleksowe zaopatrzenie domu w energię pozyskiwaną ze źródeł odnawialnych. Ogrzewanie c.o. i ciepła woda użytkowa pozyskiwanie są z zachowaniem najwyższej ochrony środowiska naturalnego. Systemy hybrydowe pozwalają łączyć różne urządzenia - np. pompy ciepła, kotły grzewcze, kolektory słoneczne. Integralność ta polega na współdziałaniu i wspólnym oraz automatycznym sterowaniu kilkoma źródłami ciepła.

Nowoczesne hybrydowe systemy grzewcze to wariant ekologiczny (m.in. redukcja emisji CO2) i ekonomiczny w jednym. W pierwszym przypadku ciepło może być bowiem pobierane ze źródła, które w danym momencie jest bardziej ekonomiczne (pompy ciepła). Opcja ekologiczna polega na tym, że - gdy zachodzą odpowiednie okoliczności - wykorzystuje się lepsze parametry energii pierwotnej (temperatura zewnętrzna - kolektory słoneczne). Systemy hybrydowe nadają się zarówno do modernizacji już istniejących domów, jak i do nowego budownictwa. Systemy ogrzewania hybrydowego mają zastosowanie także w obiektach użyteczności publicznej.

Systemy hybrydowe - dlaczego warto je wybrać?

Jakie zalety posiadają systemy hybrydowe:

  • gwarantują ciągłość dostarczania ciepła,
  • zapewniają najbardziej ekonomiczne rozwiązanie o danej porze roku,
  • stosowanie kilku nośników energii daje możliwość wyboru, które z dostępnych źródeł ciepła ma ogrzać dom i wodę,
  • wygoda użytkowania -  automatyczny system bezobsługowy.

Hybrydowy system grzewczy jest na tyle elastycznym rozwiązaniem, że pozwala na dostosowanie pracy układu do ceny paliw bądź warunków atmosferycznych. Latem np. można wykorzystywać głównie kolektory słoneczne.

Hybrydowe ogrzewanie domu

W sytuacji, kiedy ceny za energię ciągle rosną, warto rozważyć, czy hybrydowe ogrzewanie domu nie jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Zakup urządzeń jednego producenta pozwala na zastosowanie kombinacji wielu urządzeń, przy pewności, że cały Hybrydowy System Grzewczy będzie działał optymalnie i bez problemów. Wszystko po to, by sprostać indywidualnym wymaganiom każdego użytkownika.

Wybierając Hybrydowy System Grzewczy Galmet zyskujesz:

  • Jednego producenta, instalatora i serwis całego systemu.
  • Atrakcyjną cenę systemu.
  • Pomoc doradcy w doborze urządzeń.
  • Pomoc w znalezieniu lokalnego wykonawcy Twojej instalacji.
  • System, w skład którego wchodzą urządzenia korzystające z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), kwalifikujące się do dofinansowania z programów regionalnych i ogólnopolskich.
  • Lepszą jakość środowiska, w którym żyjesz. 

Odpowiednio zarządzane hybrydowe ogrzewanie domu jest efektywne i docelowo przynosi ograniczenie kosztów związanych z dostarczaniem ciepła oraz ciepłej wody użytkowej.

Do każdej inwestycji Hybrydowy System Grzewczy dopasują Doradcy Galmet:

doradcy@galmet.com.pl
tel. +48 77 544 54 09

Galmet

Galmet https://galmet.com.pl

Galmet to polskia firma rodzinna z 35 – letnim doświadczeniem w branży grzewczej. To jeden z największych producentów urządzeń grzewczych w kraju i eksporter do prawie 30 krajów świata. Firma jest w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw, nasze centrum technologiczno – produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy. Stałe doskonalenie personelu i produktów przyczyniają się do powstania zaawansowanych technologicznie i ekologicznie systemów grzewczych dla indywidualnych gospodarstw domowych, budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych.
Najważniejsze fakty o marce AirIdea
Profil
Profil:Producent
Certyfikaty
Certyfikaty:ISO, TUV, Eurovent, PZH
Asortyment
Asortyment:Nawiewniki szczelinowe
Nawiewniki
Nawiewniki:Opatentowane rozwiązanie
Obszar działania
Obszar działania:Europa
Siedziba
Siedziba:Polska
Data powstania
Data powstania:2014
Strona www
Strona www:airidea.eu
Poznaj markę AirIDEA