Systherm - baner sierpien 2021
Promocje 15 lip 2020
Merserwis
Wzorcowanie mierników temperatury i specjalna oferta dla służb!

fot. Merserwis

Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta usług wzorcowania została poszerzona o specjalne wzorcowanie elektronicznych termometrów do pomiaru temperatury ciała ludzkiego na podczerwień (zarówno dousznych, jak i do czoła), kamer termowizyjnych do pomiaru temperatury ciała ludzkiego, a także zestawów do przesiewowego pomiaru temperatury ludzi, składającego się z kamery termowizyjnej i kalibratora Black Body. W treści specjalna oferta dla służb medycznych i wybranych instytucji państwowych!

Wzorcowanie wykonywane jest w naszym laboratorium badawczo-wzorcującym lub w miejscu instalacji (kamery stacjonarne) z zastosowaniem specjalnego typu kalibratora Presys T-30NIR-H, który jest przystosowany do kalibracji temperatury z bardzo dużą dokładnością, w zakresie pokrywającym się z temperaturą ciała ludzkiego.

Spójność pomiarowa zachowana jest przez zastosowanie wzorcowego, laboratoryjnego termometru o wysokiej rozdzielczości i dokładności. Podobnie jak w przypadku naszych pozostałych wzorców i kalibratorów jest on regularnie wzorcowany w zewnętrznym laboratorium akredytowanym, oferującym niską niepewność pomiaru.

Zakres temperatur 20 - 45 st. C
Emisyjność 0,98

Typ wzorcowanych urządzeń:

  • Termometry douszne na podczerwień
  • Termometry do czoła na podczerwień
  • Kamery termowizyjne do temperatury ciała ludzkiego
  • Kamery termowizyjne i kalibratory black body do przesiewowego wykrywania osób z gorączką

Oferta specjalna dla służb!

Dla szpitali, służby zdrowia i instytucji państwowych (Policja, Straż Graniczna, Ratownictwo, Straż Pożarna) wykorzystujących termometry na podczerwień i małe kamery przenośne do przeciwdziałania rozprzestrzeniania się COVID-19, przygotowaliśmy specjalną ofertę na wzorcowanie wykorzystywanych przez nich przyrządów, realizowaną przez Laboratorium Badawczo-Wzorcujące Merserwis w swojej siedzibie przy ul. Andersa 10 w Warszawie.

W ramach jednej, niskiej ceny, zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą wzorcowanie, transport w dwie strony (patrz: Regulamin D2D) i materiałami szkoleniowymi z obsługi termometrów na podczerwień.

- Całkowita opłata dla służb medycznych do końca 2020 roku: 50 zł netto/szt.
- Zamówienie można składać za pomocą formularza

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście