Wienkra - Kalendarz
Promocje 7 gru
Merserwis
5 niezależnych kanałów w cenie jednego! Generatory funkcyjne GW Instek

W nawiązaniu do ostatnich publikacji związanych ze szczegółowym opisem działania i funkcjonalności, a także przewodnikiem po modelach generatorów funkcyjnych, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję na zakup tych urządzeń marki GW Instek.

GW Instek to tajwańska firma z 45 letnią tradycją, zdobywca wielu nagród, w tym Taiwan Excellence AwardTechnology Innovation Award oraz coraz bardziej ceniona wśród użytkowników za solidne wykonanie, niezawodność, zbliżone parametry w połączeniu z często znacznie bardziej korzystną ceną od konkurencyjnych rozwiązań.

Warto przekonać się do generatorów GW Instek również z powodu dodatkowych zalet, oprócz samej ceny i porównywalnych parametrów. Jedną z nich jest niewątpliwie specjalny układ izolacji kanałów i obudowy, gdzie uziemienie kanałów wyjściowych, synchronizacji i modulacji jest od izolowane od obudowy. Dzięki czemu kanały mają wytrzymałość napięciową izolacji na poziomie do ±42Vpk (DC+ wartość szczytowa prądu przemiennego) względem masy. Jest to rozwiązanie idealne do testów obwodów pływających. Dodajmy do tego łatwość i intuicyjność samej obsługi oraz darmowe oprogramowanie do tworzenia przebiegów arbitralnych. Tym samym otrzymują Państwo generator oferujący 5 niezależnych kanałów w bardzo atrakcyjnej cenie.
 
Merserwis będąc oficjalnie Value Added Partner GW Instek, oferuje pełne wsparcie techniczne oraz autoryzowany serwis w Polsce, możliwość prezentacji i szkoleń, a także wypożyczenie zastępczego generatora, np. na czas naprawy (od stycznia 2021).
Promowane urządzenia i zestawy kierowane są przede wszystkim do specjalistów w grupie
  • Elektronicy
  • Hobbyści
  • Serwisanci
  • Pracownicy laboratoriów pomiarowych
  • Pracownicy działów R&D
  • Pracownicy działów jakości produktu
  • Szkolnictwo - Technika
  • Uczelnie wyższe (kierunki elektronika, elektrotechnika, telekomunikacja)

Wybierz odpowiedni pakiet i prześlij zapytanie