Wiadomości 14 maj
Viessmann
Wielki sukces Viessmann na Targach Instalacje 2018

Kolejne Targi Instalacje 2018 już za nami. Bez wątpienia można uznać je za wielki sukces. Przez stoisko Viessmann przewinęły się tłumy odwiedzających, do programu Instalator przystąpiło mnóstwo nowych osób z całej Polski, a prezes zarządu Viessmann odebrał w imieniu firmy aż dwie główne nagrody!

W dniach 23 -26 kwietnia br., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyły się najważniejsze Targi branżowe INSTALACJE 2018. Stoisko firmy Viessmann, jak co roku, cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Uczestnikom Targów prezentowano pełną ofertę firmy Viessmann, obejmującą nowości produktowe - pompy ciepła oraz innowacje w zakresie nowoczesnej techniki grzewczej. Oferowano również przystąpienie do Programu Instalator, skierowanego do profesjonalnie działających firm wykonawczych. Podczas tej trwającej trzy dni imprezy, do programu przystąpiło wielu nowych członków z całej Polski!

Ogromna ilość odwiedzin na stoisku Viessmann oraz pokaźna lista instalatorów zarejestrowanych do Programu Instalator, to nie jedyny sukces podczas tegorocznej edycji Targów. Podczas imprezy miało miejsce również rozstrzygnięcia konkursu LIDER INSTALACJI, organizowanego przez Grupę MEDIUM i redakcję „Rynku Instalacyjnego”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 23 kwietnia 2018 r. podczas IV Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych zorganizowanej przez SPIUG. Z dumą informujemy, że Viessmann otrzymał nagrodę w kategorii marketing i rozwój rynkowy firmy. Nagrodzono naszą firmę za wieloletnią edukację polskich instalatorów w Akademii Viessmann oraz wkład w rozwój kompetencji instalatorów OZE. To jednak nie koniec sukcesów – nasza pompa ciepła Vitacal 200-S, otrzymała Złoty Medal MTP. W imieniu firmy Viessmann obie nagrody odebrał Sebastian Walerysiak, prezes zarządu Viessmann Sp. z o.o. To już kolejna w tym roku nagroda dla innowacyjnego projektu realizowanego przez Viessmann.

Viessmann

Viessmann

Viessmann https://www.viessmann.pl/

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - 20 paź