Wiadomości 6 cze
TOSOT
TOSOT w kolejnym klubie fitness

fot. TOSOT

Urządzenia TOSOT zostaną wykorzystane w nowej realizacji klubów sportowych Fitness Platinium. Kolejny obiekt powstanie przy Alei Pokoju 16 w Krakowie i będzie 13 realizacją sieci w kraju.

O komfort cieplny i utrzymanie cyrkulacji świeżego powietrza zadba system TMV 5, który działa w oparciu o technologię VRF i dedykowany jest m.in. obiektom komercyjnym. Za optymalny nawiew, równomierny rozkład powietrza i temperatury odpowiadać będą jednostki kanałowe o dostosowanym sprężu. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwoli na osiągnięcie sprawności wyższej nawet o 30% w stosunku do innych urządzeń dostępnych na rynku.

Dopasowanie parametrów odpowiednich dla klientów i pracowników, zapewnią inteligentne sterowniki, które elastycznie operują temperaturą oraz innymi parametrami powietrza. Klub Fitness Platinium będzie kolejną inwestycją sportową przy Alei Pokoju w Krakowie. Do tej pory działały tam m.in. lokalne kluby sportowe, korty tenisowe ze szkółką czy firma oferująca skoki na bungee.

Przejdź na stronę TOSOT

Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem

7 sie 3
Wiadomości Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem
Włodi
Włodi
Bardzo fajnie że w Stolicy powstają projekty ekologiczne. Pozdrawiam :) - Dzisiaj
MartaMartusia
MartaMartusia
Podoba mi się :) Projekt wprowadzi do miasta trochę dodatkowej zieleni, a zarazem powstanie miejsce, które faktycznie będzie miało coś... - 7 sie