Wiadomości 13 kwi
URSA

Nagroda TOPBuilder 2018 to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję miesięcznika Builder i Kapitułę Wyróżnień TOPBuilder za najlepsze produkty, rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, obiekty budowlane i budowle inżynierskie oraz produkty IT i finansowe dla budownictwa.

Wręczenie nagród X edycji konkursu odbyło się 27 marca 2018 roku w Warszawie podczas Gali TOPBuilder 2018. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Mirosław Gawryluk, Dyrektor Generalny URSA Polska.

Decyzją kapituły konkursowej produkt URSA PUREONE 31 został uznany za innowacyjny produkt roku dla budownictwa. Wełna mineralna URSA PUREONE 31 zdobyła nagrodę w kategorii „Produkty Budowlane”.

Wełna mineralna URSA PUREONE 31 do izolacji termicznych i akustycznych domu jest produktem innowacyjnym. Ma najlepszą wartość współczynnika przewodzenia ciepła dla wełen mineralnych w rolkach na rynku polskim λ 0,031W/mK – a więc posiada wysoką izolacyjność cieplną. Jest delikatna o neutralnym zapachu, wysokowydajna i sprężysta. Jako materiał niepalny (klasa A1) stanowi barierę dla ognia. Bardzo ważne jest również to, iż nie zawiera formaldehydu – poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach oraz jest przyjazna dla środowiska.

URSA

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - 20 paź