Wiadomości 25 kwi
Termet - wyróżnienie dla kotła ECOCONDENS CRYSTAL 100

fot. Termet

Informujemy, że podczas Targów Instalacje kocioł kondensacyjny dużej mocy ECOCONDENS CRYSTAL 100 został nagrodzony Złotym Medalem MTP 2018. Jest to niezwykle ważne wyróżnienie, przyznane przez grupę ekspertów z dziedziny ogrzewnictwa potwierdzające wysokie walory urządzenia.

Oprócz Złotego Medalu kocioł ECOCONDENS CRYSTAL 100 został wyróżniony nagrodą Lider Instalacji. Konkurs organizowany jest przez redakcję magazynu Rynku Instalacyjnego, a jego głównym celem jest promocja nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Kocioł ECOCONDENS CRYSTAL 100 został zaprojektowany z myślą o ogrzewaniu budynków o dużej powierzchni, w oparciu o najwyższej jakości komponenty, gwarantujące oszczędną i niezawodną pracę urządzenia oraz zapewniające wysokie parametry techniczno-użytkowe. Stanowi on zatem idealne rozwiązanie do ogrzewania budynków wielorodzinnych, pensjonatów lub budynków biurowych. Kocioł może pracować jako samodzielna jednostka, a także w układzie kaskadowym. Dzięki zestawieniu kotłów w kaskadę (maksymalnie 6 jednostek w systemie) możliwe jest osiągnięcie mocy nawet do 600 kW i ogrzewanie obiektów o dużej powierzchni np. hal produkcyjnych.

ECOCONDENS CRYSTAL 100 cechuje się wysoką sprawnością, co zapewnia optymalne zużycie gazu. Szeroki zakres modulacji mocy palnika pozwala na ekonomiczne użytkowanie kotłów, nawet przy małym zapotrzebowaniu na ciepło. Dodatkowo wysokoefektywna pompa obiegowa oraz modulowany wentylator sterowany elektronicznie gwarantują oszczędność energii. Innowacyjna konstrukcja wymiennika (podział na dwie sekcje – górną kondensacyjną oraz dolną, w której znajduje się palnik) sprawia, że kotły mają nieduże wymiary w stosunku do swojej mocy. Urządzenie zostało wyposażone w licznie zabezpieczenia, pozwalające na bezpieczną eksploatację. Jedną z ważniejszych zalet urządzenia jest niska emisja NOx na poziomie poniżej 50 mg/kWh (najwyższa klasa 5) co jest niezwykle istotne w walce z panującym obecnie smogiem.

Zobacz gdzie kupić kocioł ECOCONDENS

 

Tagi: TERMET

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - 20 paź