Wiadomości 20 cze
Sensor Master – wersja PL

Aktualizacja od firmy Trafag – Sensor Master.

Trafag aktualizuje Sensor Master (app)

Po dość długim czasie od udostępnienia aplikacji umożliwiającej wprowadzanie ustawień do przetworników DPS / DPC za pośrednictwem smartfonów, Trafag udostępnił aktualizację Sensor Master. Jak deklaruje producent, większość błędów jakie uwidoczniły się w trakcie użytkowania pierwszej wersji aplikacji zostały usunięte.

Jedną ze zmian jakie zostały wprowadzone to polsko języczna wersja programu.

Szwajcarska firma Trafag prowadzi działalność od ponad pięćdziesięciu lat i zajmuje się produkcją aparatury do pomiaru ciśnienia i temperatury, w tym presostatów i przetworników ciśnienia.

Produkuje aparaturę przeznaczoną do pracy w bardzo trudnych warunkach eksploatacyjnych. Posiada bardzo duże osiągnięcia w badaniach i rozwoju konstrukcji termostatów, presostatów i przetworników ciśnienia.

Opierając się na najnowszych osiągnięciach technicznych i technologicznych, firma wytwarza bardzo szeroką gamę przetworników ciśnienia.

Skontaktuj się z Poltraf

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - Dzisiaj