Wiadomości 15 maj
Ventia

fot. Ventia

Za VENTIA pierwszy warsztat praktyczny z montażu central Komfovent Domekt.

W siedzibie firmy VENTIA w Warszawie instalatorzy na modelu DOMEKT 300R poznawali budowę centrali oraz funkcje jej zintegrowanej automatyki C6.1 Warsztat cieszył się dużym zainteresowaniem – dla wszystkich chętnych nie starczyło miejsc, dlatego VENTIA już przygotowuje kolejny termin. Każdy warsztat składa się z 2 części – merytorycznej oraz praktycznej. Warsztaty będą organizowane przez cały 2018r. w całej Polsce. Serdecznie zapraszamy do udziału. O terminach dla poszczególnych miast będziemy informować klientów u nas na stronie, mailowo oraz poprzez Kierowników Regionalnych.

Zobacz więcej informacji o warsztatach VENTIA

Miło nam również poinformować o nowo powstałym profilu Linkedin, na którym znajdziecie informacje o terminach kolejnych szkoleń. Zaprszamy do śledzenia.

Wejdź na profil Linkedin VENTIA

 

Kolejne szkolenie w Warszawie już 22 maja!

Dołącz do nas i zdobądź autoryzowany certyfikat. Będziemy we wszystkich regionach Polski. Obserwuj profil Linkedin i nie przegap warsztatów w Twojej okolicy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Tomaszem Osuchowskim:

telefon: 22 841 11 65 wew. 27

e-mail: tomasz.osuchowski@ventia.pl

Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem

7 sie 8
Wiadomości Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem
Dankiewicz
Dankiewicz
Stan powietrza w Warszawie to rzeczywiście poważny problem, szczególnie zimą. Dobrze, że ktoś myśli o tym, aby coś z tym wreszcie zrobić ;)... - Wczoraj
Mordor
Mordor
Podoba mi się, że będą tam sklepy z ubraniami od polskich projektantów... wciąż brakuje takich miejsc w Warszawie, wszędzie tylko te... - Wczoraj