Wiadomości 11 sty
Pamiątkowa publikacja z okazji „Złotego Jubileuszu” | Klimor

fot. Klimor

Z okazji swojej okrągłej rocznicy istnienia (1967-2017) firma Klimor ma przyjemność zaprezentować Album zawierający zdjęcia dokumentujące najważniejsze fakty i wydarzenia z życia przedsiębiorstwa.W Albumie zamknięta została bogata historia firmy i ludzi, którzy ją tworzyli i do dziś są jej nieodzowną częścią.

Publikacja szczególnie podkreśla bogatą historię i tradycję firmy, która wywodzi się z przemysłu morskiego, i która w drodze dalszego intensywnego rozwoju dzisiaj jest liderem w dostarczaniu najnowocześniejszych urządzeń dedykowanych na wszystkie kluczowe rynki odbiorców, zarówno na rynek morski jak i lądowy.

 

Ponadto, Album uwiecznił wybrane ciekawe kadry z firmowych wydarzeń, konferencji, targów i imprez pracowniczych, wśród których znalazło się wiele unikatowych zdjęć z czasów minionej epoki, co dodatkowo stanowi o swoistej wartości historycznej publikacji.

Opowieść zaczynającą się w stoczni w roku 1967 zamyka fotoreportaż z Jubileuszu 50-lecia świętowanego przez pracowników w roku 2017,  i to on w sposób symboliczny otwiera kolejny rozdział historii Klimoru, jakim jest przyszłość kreowana przez jednego z największych producentów branży HVACR w Polsce.

 Zapraszamy do obejrzenia Jubileuszowej publikacji firmy Klimor.