Wiadomości 13 kwi
Promat
Nowy BIM w Promat!

fot. Promat

Chcesz w łatwy i szybki sposób zaprojektować wentylację w budynku? Zastanawiasz się, jak przygotować bezpieczny system oddymiania? Już dziś mamy dla Ciebie rozwiązanie! Jako pierwszy dostawca systemów biernej ochrony przeciwpożarowej w Polsce przygotowaliśmy dla Ciebie obiekty BIM, które pomogą Ci w projektowaniu przewodów wentylacyjnych i oddymiających oraz kanałów kablowych firmy Promat®!

Przygotowane przez Promat obiekty BIM Promat® pozwolą Ci w przyjazny sposób wyznaczyć trasy przewodów oraz kanałów, uniknąć wszelkiego rodzaju kolizji i zwizualizować kompletny system wentylacji czy oddymiania. Dodatkowo możesz zaprojektować również system podwieszeń Promat® – dobierzesz rozstaw szyn montażowych czy też średnicę prętów gwintowanych. A na koniec wszystkie zastosowane przez Ciebie komponenty zostaną zliczone i przedstawione w formie zestawienia, które pomoże Ci w przygotowaniu zapytania ofertowego!

Zaprojektuj swój system wentylacji z Promat

Promat

Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem

7 sie 5
Wiadomości Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem
Tede
Tede
Na pewno ten projekt przyciągnie wiele ludzi bo będą ciekawy co tam się ciekawego znajduje :) - Dzisiaj
AniaZWawy
AniaZWawy
Chociaż lubię Warszawę, to muszę przyznać, że faktycznie jest w niej za dużo betonu... ta szarość czasami trochę przytłacza. Dlatego... - Wczoraj