Wiadomości 7 sie

To nowoczesny design i innowacyjne rozwiązania przemyślane w każdym detalu. To gwarancja wysokiej jakości powietrza oraz niskiego zużycia energii. To kompaktowa budowa oraz szybka i łatwa instalacja.

Centrale Geniox, które stanowią serce każdego systemu wentylacyjnego, oferują elastyczność w zakresie materiału, konstrukcji i funkcji. Aby wybrać optymalne rozwiązanie, należy wziąć pod uwagę szczelność, stabilność, instalację filtra i brak mostków termicznych. Te mechaniczne aspekty są decydującymi czynnikami. 

Systemair oferuje wszystkie rodzaje central wentylacyjnych od małych kompaktowych jednostek po rozwiązania modułowe. Elastyczna konstrukcja, bogactwo funkcji i dopasowana wielkość oznaczają, że możemy dostosować Geniox do Twoich potrzeb. Możliwości są nieskończone.

Geniox zapewnia zintegrowane, inteligentne rozwiązania wentylacyjne, w którym kluczowe znaczenie mają innowacje,
oszczędność energii czy redukcja hałasu. Niezależnie od tego, czy chodzi o hotel, biuro, szkołę, centrum danych, szpital,
statek wycieczkowy czy przemysł chemiczny, możemy zaoferować konkretne rozwiązanie.

Rodzina central Geniox może zapewnić przepływ powietrza od 750 do 70.000 m3/h (0,2-19 m3/s). Ten poziom elastyczności oznacza, że możemy zaoferować zoptymalizowane rozwiązania niezależnie od projektu i branży.

Centrale Geniox można w łatwy i szybki sposób konfigurować w programie doboru SystemairCAD. W programie tym istnieje możliwość optymalizowania centrali wentylacyjnej w zależności od potrzeb i wymagań, a co najważniejsze również do najniższego możliwego zużycia energii. 

Centrale wentylacyjne Geniox posiadają certyfikat Eurovent - to gwarancja, że spełniają najwyższe wymagania techniczne.

Dowiedz się więcej >>> Systemair

Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem

7 sie 12
Wiadomości Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem
Vienio
Vienio
Fajny projekt, wniesie w te okolice trochę radości i zieleni. Myślę, że to o wiele lepsze niż następne szare i klockowate centrum handlowe.... - 20 sie
Guzik
Guzik
Podoba mi się, że będą tam sklepy z ubraniami od polskich projektantów... wciąż brakuje takich miejsc w Warszawie, wszędzie tylko te... - 18 sie