Wiadomości 14 sie
Nowa witryna internetowa Flamco jest już online

fot. Flamco

Nowy wygląd, więcej informacji i, oczywiście, obszerny katalog online. Nowa witryna internetowa Flamco będzie ciągle ulepszana. Przykładowo można teraz wyszukać odpowiedni produkt za pomocą kilku filtrów i pobrać bardziej szczegółowe informacje na jego temat.

Wyszukaj produkty za pomocą filtra

Znalezienie odpowiedniego produktu nigdy nie było tak proste. Wybierz odpowiednią kategorię i określ dokładnie to, czego szukasz. Wszystkie produkty spełniające wprowadzone kryteria zostaną wyświetlane w prostym i przejrzystym układzie. Następnie możesz porównać poszczególne produkty, wyświetlić bardziej szczegółowe informacje lub utworzyć arkusz danych w formacie PDF.

Wszystkie materiały (do pobrania) w jednym miejscu.

Od teraz Flamco DocFinder umożliwia pobieranie nie tylko instrukcji obsługi. Certyfikaty, biuletyny informacyjne, specyfikacje i modele BIM są dostępne z poziomu aplikacji DocFinder. Ciągle dodajemy nowe materiały. Odpowiednie materiały można również znaleźć na stronie z opisem danego produktu w katalogu online.

Odpowiedni wygląd na tablecie lub smartfonie

Korzystanie ze strony Flamco na tablecie lub smartfonie jest teraz jeszcze wygodniejsze. Dzięki ulepszeniom strona dopasowuje swój układ do wielkości urządzenia, z którego korzystasz.

Forest - zielony biurowiec wyrośnie w Warszawie

12 wrz 1
Wiadomości Forest - zielony biurowiec wyrośnie w Warszawie
rykarda parasol
rykarda parasol
zieleń chyba w modzie, ostatnio widziałam tablice z reklamą nazwy Green Mokotów ;)))) - 13 wrz
majks
majks
Świetna informacja dla samego miasta i jego mieszkańców. W końcu uzyskamy wizytówkę miasta z prawdziwego zdarzenia, którą będzie można się... - 29 sie