Wiadomości 11 sty
Największy producent mięsa w Polsce w gronie zadowolonych klientów Atest Gaz

fot. Atest Gaz

Od kilku lat realizujemy projekty modernizacji instalacji detekcji amoniaku w Zakładach największego producenta mięsa w Polsce.

Do końca 2017 r. zrealizowaliśmy instalacje liczące już łącznie ponad 300 szt. czujników amoniaku. W grudniu 2017r. zakończyliśmy kolejny etap inwestycji w jednym z oddziałów naszego Klienta w północnej Polsce.

Realizacja obejmowała wyposażenie nowej maszynowni amoniakalnej w czujniki amoniaku Sigma SmArt z zabudowanymi sygnalizatorami FLED oraz dostawę dedykowanej Jednostki Sterującej i sygnalizatorów optyczno akustycznych LTT produkcji Atest Gaz. Prawidłowe zakończenie zadania wymagało również zaktualizowania wcześniej dostarczonego przez naszą firmę oprogramowania SCADA do wizualizacji pracy całego systemu detekcji gazów i połączenie instalacji w jeden system alarmowy z wcześniej już zamontowanymi czujnikami.  

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - 20 paź