Wiadomości 30 mar
Konkurs o Nagrodę Naukową Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego

Zarząd PSG zaprasza do wzięcia udziału w konkursie o Nagrodę Naukową Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego (PSG) za publikację o tematyce z zakresu geotermii.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace polskich autorów, także niebędących członkami PSG, jednak zgłaszane powinny być przez członków naszego Stowarzyszenia. Prace nadesłane na konkurs powinny być napisane w języku polskim lub angielskim, opublikowane w latach 2017 i 2018.

Zgłoszenia publikacji do konkursu należy dokonać do dnia 31 maja 2018 r. poprzez stronę internetową PSG (link do formularza: https://goo.gl/forms/5pDfCxxKvO5cAmtm2). Pełny regulamin przyznawania Nagrody Naukowej PSG za publikację o tematyce z zakresu geotermii znajdą Państwo tutaj. O wynikach konkursu uczestnicy zostaną poinformowani nie później niż do 15 września 2018 r.

Nagrodą w konkursie będzie bezpłatny udział autora lub jednego z autorów w nadchodzącym VI Ogólnopolskim Kongresie Geotermalnym, który odbędzie się w dniach 23 – 25 października 2018 r. w Zakopanem. Informacje na temat tegorocznego Kongresu znajdą Państwo tutaj: (link do strony Kongresu: http://www.energia-geotermalna.org.pl/vi-ogolnopolski-kongres-geotermalny/).

Z serdecznymi pozdrowieniami
Zarząd PSG

Źródło: http://www.energia-geotermalna.org.pl

Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem

7 sie 5
Wiadomości Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem
Tede
Tede
Na pewno ten projekt przyciągnie wiele ludzi bo będą ciekawy co tam się ciekawego znajduje :) - Dzisiaj
AniaZWawy
AniaZWawy
Chociaż lubię Warszawę, to muszę przyznać, że faktycznie jest w niej za dużo betonu... ta szarość czasami trochę przytłacza. Dlatego... - Wczoraj