Wiadomości 10 wrz
Kospel
Kolejna edycja Akademii Młodego Instalatora Kospel

fot. Kospel

W roku szkolnym 2018/2019 firma Kospel kontynuuje współpracę ze szkołami technicznymi w ramach Programu Akademii Młodego Instalatora. Miło nam zakomunikować, że do Programu przystąpiło już 18 szkół z terenu całej Polski!

Program ma formę wykładów dydaktycznych z zakresu techniki grzewczej oraz odnawialnych źródeł energii. Skierowany jest do uczniów szkół technicznych o kierunkach instalacyjnych.

Nadzór nad Programem z ramienia szkół sprawują najlepsi nauczyciele prowadzący klasy techniczne. Z ramienia firmy Kospel S.A. Program nadzorują najwyższej klasy specjaliści z wieloletnią praktyką wykładową. Dzięki takiej współpracy, uczniowie mają niepowtarzalną okazję do zapoznania się z fachową wiedzą instalacyjną przedstawioną w merytoryczny, a jednocześnie ciekawy sposób.

W ramach Programu na życzenie szkoły możliwe jest  przygotowanie bezpłatnych materiałów np. ściennych tablic edukacyjnych dot. zagadnień z zakresu techniki grzewczej oraz odnawialnych źródeł energii.  

Więcej szczegółów

Kospel

Forest - zielony biurowiec wyrośnie w Warszawie

12 wrz 1
Wiadomości Forest - zielony biurowiec wyrośnie w Warszawie
rykarda parasol
rykarda parasol
zieleń chyba w modzie, ostatnio widziałam tablice z reklamą nazwy Green Mokotów ;)))) - 13 wrz
majks
majks
Świetna informacja dla samego miasta i jego mieszkańców. W końcu uzyskamy wizytówkę miasta z prawdziwego zdarzenia, którą będzie można się... - 29 sie