Wiadomości 17 sie
Jest wykonawca Centrum Badawczo-Rozwojowego Selvity

Spółka Selvita wyłoniła firmę wykonawczą, która wybuduje Centrum Badawczo-Rozwojowego Innowacyjnych Leków. Obiekt powstanie w Krakowie, a jego budowa potrwa 15 miesięcy.

Jak poinformował zarząd spółki Selvita, generalnym wykonawcą inwestycji została Mota Engil Central Europe. Wartość kontraktu wynosi 55,9 mln zł netto. Zgodnie z umową wykonawca ukończy całość robót w terminie 15 miesięcy od dnia jej zawarcia. Prace mogą już się rozpocząć, w kwietniu br. inwestycja otrzymała pozwolenie na budowę.

Centrum Badawczo-Rozwojowego Innowacyjnych Leków Selvita powstanie w Krakowie przy ul. Podole, na działce o powierzchni ok. 1,4 ha, którą spółka kupiła w grudniu 2016 r. Na terenie obiektu znajdą się laboratoria syntezy organicznej, chemii medycznej, biologii molekularnej i komórkowej, biochemiczne, analityczne, a także przedkliniczne in vivo.

Całkowity koszt budowy i wyposażenia Centrum szacowany jest na ok. 77 mln zł, z czego blisko 34 mln zł będzie pochodzić z pozyskanego przez spółkę dofinansowania z Ministerstwa Rozwoju.

Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

Forest - zielony biurowiec wyrośnie w Warszawie

12 wrz 1
Wiadomości Forest - zielony biurowiec wyrośnie w Warszawie
rykarda parasol
rykarda parasol
zieleń chyba w modzie, ostatnio widziałam tablice z reklamą nazwy Green Mokotów ;)))) - 13 wrz
majks
majks
Świetna informacja dla samego miasta i jego mieszkańców. W końcu uzyskamy wizytówkę miasta z prawdziwego zdarzenia, którą będzie można się... - 29 sie