Wiadomości 24 lip

Regulacja temperatury za pomocą tradycyjnych mechanicznych głowic termostatycznych ustępuje miejsca nowym technologiom! Marka Purmo oferuje innowacyjny system TempCo E3, dzięki któremu możesz zdalnie sterować ogrzewaniem i chłodzeniem płaszczyznowym, grzejnikami oraz wieloma urządzeniami elektrycznymi w Twoim domu. Mieszkaj inteligentnie z Purmo Smart Home!

TempCo E3 pozwala zdalnie zarządzać całym domem z każdego miejsca na świecie. Niezależnie od tego gdzie jesteś możesz być spokojny, bo system zarządza zarówno obwodami elektrycznymi, jak i hydraulicznymi.

To inteligentny system, który gwarantuje pełny nadzór nad ogrzewaniem w budynku, pozwalając przy tym różnicować poziom temperatury w różnych pomieszczeniach. To kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu można również sterować oświetleniem, matami oraz grzejnikami elektrycznymi, a także bramą garażową.

 

Dowiedz się więcej

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - 20 paź