Wiadomości 24 lip

Regulacja temperatury za pomocą tradycyjnych mechanicznych głowic termostatycznych ustępuje miejsca nowym technologiom! Marka Purmo oferuje innowacyjny system TempCo E3, dzięki któremu możesz zdalnie sterować ogrzewaniem i chłodzeniem płaszczyznowym, grzejnikami oraz wieloma urządzeniami elektrycznymi w Twoim domu. Mieszkaj inteligentnie z Purmo Smart Home!

TempCo E3 pozwala zdalnie zarządzać całym domem z każdego miejsca na świecie. Niezależnie od tego gdzie jesteś możesz być spokojny, bo system zarządza zarówno obwodami elektrycznymi, jak i hydraulicznymi.

To inteligentny system, który gwarantuje pełny nadzór nad ogrzewaniem w budynku, pozwalając przy tym różnicować poziom temperatury w różnych pomieszczeniach. To kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu można również sterować oświetleniem, matami oraz grzejnikami elektrycznymi, a także bramą garażową.

 

Dowiedz się więcej

Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem

7 sie 12
Wiadomości Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem
Vienio
Vienio
Fajny projekt, wniesie w te okolice trochę radości i zieleni. Myślę, że to o wiele lepsze niż następne szare i klockowate centrum handlowe.... - 20 sie
Guzik
Guzik
Podoba mi się, że będą tam sklepy z ubraniami od polskich projektantów... wciąż brakuje takich miejsc w Warszawie, wszędzie tylko te... - 18 sie