Wiadomości 6 sie
Ariston

fot. Ariston

Zapobiegawcza i przypominająca o konserwacji kampania dotycząca niektórych elektrycznych podgrzewaczy wody produkowanych przez Ariston Thermo Group w latach 2007-2015

Ariston Thermo Group zawsze dąży do utrzymania najwyższego poziomu bezpieczeństwa, jakości produkcji i niezawodności wszystkich swoich produktów. Właśnie dlatego Ariston Thermo Group zdecydował się na zapobiegawczą i przypominającą o konserwacji produktów kampanię, dotyczącą niektórych podgrzewaczach wody w całej UE.

W wyniku odnotowanych we Francji incydentów związanych z niektórymi modelami podgrzewaczy elektrycznych, stosowane przez nas procedury monitorowania jakości produktu pozwoliły nam zidentyfikować ryzyko przegrzania podzespołów elektrycznych znajdujących się pod pokrywą z przodu urządzenia. Powodem zasiniałych problemów mogły być niezgodne z zaleceniami instalacje produktów lub brak regularnej konserwacji elektrycznych podgrzewaczy wody wyprodukowanych w latach 2007-2015. W sporadycznych przypadkach może to spowodować ryzyko spalenia urządzenia.


Modele, których problem może dotyczyć to stojące podgrzewacze wody o pojemności 200, 250 i 300 litrów pod marką ARISTON.

Zapraszamy i zachęcamy każdego użytkownika, którego podgrzewacz wody spełnia wymienione powyżej kryteria oraz wszystkich zainteresowanych tematem, by:

  • odwiedzić stronę internetową: http://product-maintenance.com i sprawdzić, czy kampania zapobiegawcza dotyczy użytkowanego przez nich modelu podgrzewacza wody. Należy wprowadzić numery seryjne wskazane na podgrzewaczu wody, a następnie
  • zadzwonić pod numer 12 420 22 20 (po komunikacie wybiać"1") dostępny od 8:30 do 20:00 od poniedziałku do piątku, by uzyskać wszystkie niezbędne informacje.


Autoryzowany serwis przeprowadzi konserwację produktu i podejmie niezbędne działania, by zapewnić prawidłowe działanie podgrzewacza.

Gdzie znaleźć numery seryjne produktu?
Numery seryjne znajdują się na naklejce na dole po lewej stronie podgrzewacza.

Tagi: Ariston

Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem

7 sie 3
Wiadomości Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem
Włodi
Włodi
Bardzo fajnie że w Stolicy powstają projekty ekologiczne. Pozdrawiam :) - Dzisiaj
MartaMartusia
MartaMartusia
Podoba mi się :) Projekt wprowadzi do miasta trochę dodatkowej zieleni, a zarazem powstanie miejsce, które faktycznie będzie miało coś... - 7 sie