Wiadomości 23 kwi

ST 55 będzie nową wizytówką miasta Rzeszowa. Budynek wyróżniać będzie nowoczesny design inspirowany światowej klasy inwestycjami, wysoki poziom wykończenia, świetna lokalizacja oraz funkcjonalność mieszkań. Oprócz tego, zadbamy o rozrywkę i atrakcje sportowe, a także stan zdrowia każdego mieszkańca naszej nowej inwestycji - mówi Paweł Preisner, właściciel firmy deweloperskiej Szklane Tarasy.

W budynku znajdować się będzie 98 ekskluzywnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 33 m2 do 123 m2 oraz po 4 lokale usługowe zlokalizowane na 1 i 2 piętrze, natomiast na parterze znajdować się będzie garaż. Niepowtarzalna w skali regionu inwestycja zostanie zlokalizowana w dogodnej lokalizacji - przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Paderewskiego, dzięki czemu zapewniony będzie sprawny dojazd do centrum miasta oraz do węzła autostrady A4.

Inwestycja będzie miała zapewniony bezpośredni wjazd na aleję Armii Krajowej, dzięki czemu mieszkańcy nie doświadczą problemu korków na ulicach dojazdowych. Bliska okolica oferuje wszystko co potrzebne do codziennego życia: sklepy, park, tereny zielone, apteki, poczta czy lokale usługowe i biurowe. 17 piętrowy budynek będzie miał wysokość 60 m, z wyższych pięter rozpościerać się będzie piękna panorama Rzeszowa i okolic. Na terenie inwestycji znajdować się będzie 132 miejsca na parkingach naziemnych i podziemnych.

Dział sprzedaży: 534 311 111 lub 534 111 400

Źródło: www.szklane-tarasy.pl

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - 20 paź