Wiadomości 28 mar
e-Factory – Twoja droga do Przemysłu 4.0 | Mitsubishi Electric

fot. Mistubishi

Automaticon 2018 to zaproszenie do wirtualnego świata. Tegoroczna edycja targów Automaticon skupia się przede wszystkim na produktach, które otwierają drzwi do epoki cyfryzacji.

W tym roku przenosimy Państwa w WIRTUALNY ŚWIAT – pokazujemy, jak można zintegrować wiele maszyn czy systemów, zbierać z nich dane, które można zwizualizować na wielkoformatowych wyświetlaczach. Podpowiadamy, co warto monitorować, by usprawnić działanie zakładów, zwiększyć efektywność i zmniejszyć czas nieplanowanych postojów.
Na kolejnych stronach magazynu dokładnie opisujemy przedstawiane rozwiązania. Mamy nadzieję, że będą one dla Państwa inspiracją do zrobienia kolejnego kroku w kierunku Przemysłu 4.0, aby uczynić produkcję niezawodną i bezstresową.

Tagi: Mitsubishi

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - 20 paź