Wiadomości 11 sty
Dostawa sygnalizatorów SOLED3 dla Heineken Grupa Żywiec S.A. | Atest Gaz

fot. Atest Gaz

Wraz z końcem 2017 roku została zrealizowana kolejna dostawa przeciwwybuchowych sygnalizatorów optycznych SOLED3 dla Browaru w Żywcu.

Sygnalizatory te charakteryzuje bardzo duża jasność świecenia co gwarantuje czytelność sygnalizacji również w warunkach bardzo dobrego oświetlenia (także w słoneczny dzień). Jednocześnie sygnalizatory te spełniają wyśrubowane standardy Grupy Heineken względem algorytmu sterowania i kolorystyki sygnalizacji optycznej zdarzeń, związanych z wyciekami niebezpiecznych gazów do otaczającej atmosfery.

Dostarczone sygnalizatory SOLED3, uzupełnią istniejące na terenie Zakładu systemy detekcji amoniaku i dwutlenku węgla produkcji Atest-Gaz o czytelną sygnalizację, która przyczyni się do podniesienia bezpieczeństwa obsługi na terenie Browaru w Żywcu.  

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - 20 paź