Wiadomości 11 lip
Cool
Cool na targach CHILLVENTA

Firma Cool będzie miała własne stoisko wystawiennicze na nadchodzących targach Chillventa w Norymberdze.

Targi odbędą się w dniach 16-18.10.2018 r. Dla klientów zagranicznych Cool będzie chcieł zademonstrować potencjał w rozwiązanych ekologicznych dla procesów chłodzenia. Główny akcent zostanie postawiony na chillery z czynnikiem R290 dlatego wystawiony zostanie na targach prototyp takiego urządzenia z opcją w postaci wbudowanego FREE COOLING-u. Dodatkowo będą w nim zastosowane sprężarki z napędem inwerterowym.

Firma Cool ma już wieloletnie doświadczenie z odbiorcami zagranicznymi m.in. z Wielkiej Brytanii i Niemiec i systematycznie rozwija export.

Zapraszamy wszystkich chętnych na nasz stoisko nr 256 w hali 7A

Cool

PPH COOL jako firma produkcyjno-handlowa, istniejąca na rynku od ponad 35 lat jest atrakcyjnym partnerem biznesowym dla inwestorów oraz wykonawców. Firma produkuje własne urządzenia serii AQUACOOL (czynnik chłodniczy R410A i R134A) oraz AQUACOOL GREEN (R290-propan) i stosownie do wymagań klienta oferuje energooszczędne systemy klimatyzacyjne i chłodnicze dobrane optymalnie do rodzaju inwestycji. Na terenie całego kraju firma może pochwalić się swoimi referencjami.

Te najbardziej rozpoznawalne to systemy chłodnicze sieci supermarketów, linii technologicznych zakładów przetwórstwa spożywczego, instalacje chłodnicze lodowisk otwartych i zamkniętych, a także instalacje klimatyzacji komfortu budynków użyteczności publicznej (biura, hotele, uczelnie itd.).

Forest - zielony biurowiec wyrośnie w Warszawie

12 wrz 1
Wiadomości Forest - zielony biurowiec wyrośnie w Warszawie
rykarda parasol
rykarda parasol
zieleń chyba w modzie, ostatnio widziałam tablice z reklamą nazwy Green Mokotów ;)))) - 13 wrz
majks
majks
Świetna informacja dla samego miasta i jego mieszkańców. W końcu uzyskamy wizytówkę miasta z prawdziwego zdarzenia, którą będzie można się... - 29 sie