Wiadomości 7 sie
Chcesz sprzedać niewykorzystany kontyngent F-gaz?  Honeywell ma dla Ciebie rozwiązanie

Jeśli posiadasz kontyngent F-gaz, który chciałbyś sprzedać lub potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kontyngentu, który pokryłyby twoje zapotrzebowanie importowe to chętnie doradzimy Ci jak wykorzystać kontyngent w najbardziej efektywny sposób.

Oto prosty sposób jak zmaksymalizować jego wartość

Honeywell jest światowym liderem w produkcji, dostawie oraz imporcie czynników chłodniczych. Z naszą obszerną wiedzą na temat przepisów F-gazowych, nasi specjaliści mogą pomóc zarówno posiadaczom kontyngentu jak i aplikującym po raz pierwszy w wykorzystaniu ich kontyngentów najbardziej zyskowny sposób.

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprzedaży posiadanego kontyngentu lub potrzebujesz porady w jaki sposób go efektywnie wykorzystywać skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami w sprawie niewykorzystanego kontyngentu F-gaz >>>

Źródło: https://www.honeywell-refrigerants.com/europe/use-your-f-gas-quota-pl/

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - 20 paź