Wiadomości 10 lip
CentroClima na największym ekranie LED w Europie

W niedzielę wieczorem, 1 lipca, na Tauron Arenie Kraków odbył się koncert jednej z najpopularniejszych rockowych kapel. Na deskach krakowskiego obiektu o 21:00 zagrał zespół Deep Purple. Będąc w tym czasie w okolicach obiektu, można było podziwiać DOBRY KLIMAT WSPÓŁPRACY.

Na największym ekranie LED w Europie pojawiła się reklama CentroClimy. Powierzchnia wyświetlacza jest szóstym co do wielkości elektronicznym billboardem reklamowym na świecie, a jego wymiary wynoszą 510 m x 10 m. Naszą animację można było dostrzec z 700 metrów, a całość liczyła sobie aż pół kilometra. Realizacja była widoczna tuż przed i po koncercie kultowego Deep Purple.

Zespół jest uważany za jednego z pionierów hard rocka i heavy metalu. Koncert w Tauron Arenie był elementem pożegnalnej trasy o nazwie „The Long Goodbye Tour”. Zespół działa od prawie 50 lat, a na swoim koncie ma już ponad 100 mln sprzedanych płyt.

W pobliżu nie zabrakło naszego realizatora z dronem, dzięki czemu mogliśmy uwiecznić animację w kadrze. Krótki filmik z relacji animacji na Tauron Arena Kraków możecie obejrzeć na naszym kanale na YouTubie bądź profilu Facebook.

Tagi: CentroClima

Forest - zielony biurowiec wyrośnie w Warszawie

12 wrz 1
Wiadomości Forest - zielony biurowiec wyrośnie w Warszawie
rykarda parasol
rykarda parasol
zieleń chyba w modzie, ostatnio widziałam tablice z reklamą nazwy Green Mokotów ;)))) - 13 wrz
majks
majks
Świetna informacja dla samego miasta i jego mieszkańców. W końcu uzyskamy wizytówkę miasta z prawdziwego zdarzenia, którą będzie można się... - 29 sie