Wiadomości 14 cze
VBW
Centrale klimatyzacyjne VBW w lwowskim centrum biznesowym LegendaClass

fot. VBW

Lwów, z ponad 725 000 mieszkańcami, posiada znaczny potencjał rozwoju handlu detalicznego, turystyki i budownictwa. Jego wykorzystanie pozostawało do niedawna na wciąż niezadowalającym poziomie.

Obecnie, wraz z modernizacją miasta powstają nowe centra usługowo-handlowe. Jednym z najnowszych projektów jest Centrum Biznesu  LEGENDACLASS. To 10 piętrowy kompleks rozrywkowo-usługowy o poziomie energooszczędności klasy B i łącznej powierzchni 13 200m2.  Jest atrakcyjnie zlokalizowany w pobliżu centralnego dworca kolejowego i centrum Lwowa.  Obiekt oferuje przestrzeń dla biur, sklepów, banków i kawiarni. Swoim klientom zapewnia liczne wygody i udogodnienia w postaci: sal konferencyjnych, basenu czy miejsc postojowych w podziemnym parkingu. 
Taki kompleks wymagał oczywiście nowoczesnej, energooszczędnej klimatyzacji i wentylacji. Wykonawcy projektu powierzyli to zadanie centralom klimatyzacyjnym VBW Engineering. W obiekcie zainstalowano 11 urządzeń w wykonaniu wewnętrznym z wysokoefektywną rekuperacją, centrale dachowe, kompaktowe, a także urządzenia w specjalnym wykonaniu dla pomieszczeń basenowych, z pompą ciepła o łącznej wydajności ponad 118 000 m3/h.
Centrum handlowo-rozrywkowe LegendaClass od momentu otwarcia w 2015 r. pomogło w dużej mierze spełnić potrzeby i wymagania lwowian oraz ich gości. Dla firmy VBW Engineering uczestnictwo w  projektach rozbudowy Lwowa jest wielkim wyróżnieniem. Z przyjemnością będziemy kontynunowali swój  udział w całym procesie modernizacji tej pięknej metropolii.

VBW

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - Wczoraj