Wiadomości 11 kwi
Caverion dostarczy systemy wentylacji dla nowoczesnego biura w Niemczech

fot. Caverion

Caverion podpisał umowę z generalnym wykonawcą Ed. Züblin AG na dostawę systemów klimatyzacji i wentylacji do nowego budynku biurowego w centrum Berlina. Wartość zamówienia wynosi 6,9 miliona EUR.

Axel Springer SE to wiodący europejski wydawca cyfrowy, który zamówił nowy, 13-piętrowy budynek biurowy, który będzie liczył 115 000 m2. Budynek w kształcie sześcianu o wysokości 30 metrów ma charakterystyczne atrium i jest bardzo nowoczesny.

„W centrum Berlina powstaje nowe środowisko pracy, które musi spełniać najwyższe standardy, a jakość klimatu wewnętrznego odgrywa tu decydującą rolę. Jest nam miło, ze możemy wnieść nasze doświadczenie w tym zakresie w ten prestiżowy projekt” – mówi Werner Kühn, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny Caverion Germany.

Oprócz klimatyzacji i systemów wentylacyjnych Caverion jest odpowiedzialny za instalację systemu oddymiania.

Prace ze strony Caverion zostaną zakończone w grudniu 2019 roku.

Źródło: Caverion.pl

Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem

7 sie 8
Wiadomości Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem
Dankiewicz
Dankiewicz
Stan powietrza w Warszawie to rzeczywiście poważny problem, szczególnie zimą. Dobrze, że ktoś myśli o tym, aby coś z tym wreszcie zrobić ;)... - Wczoraj
Mordor
Mordor
Podoba mi się, że będą tam sklepy z ubraniami od polskich projektantów... wciąż brakuje takich miejsc w Warszawie, wszędzie tylko te... - Wczoraj