Wiadomości 29 maj
Atest Gaz
Atest Gaz partnerem technicznym programu Bezpieczna Chemia

fot. Atest Gaz

W codziennej działalności Atest Gaz koncentruje się na tematyce pomiaru składu gazów, monitoringu i detekcji stężeń niebezpiecznych. Specjalnością są innowacyjne Systemy Bezpieczeństwa Gazowego niezawodnie informujące o zagrożeniach ze strony gazów niebezpiecznych lub ich braku. Atest Gaz zapewnia poczucie pewności wtedy, kiedy wszystko jest w porządku, jak i skutecznie ostrzega w sytuacji zagrożenia.

Działalność ta doskonale wpisuje się w cele programu „Bezpieczna Chemia”, którego partnerem technicznym Atest Gaz został w maju 2018 r.!

Program „Bezpieczna Chemia” poświęcony jest kwestiom szeroko rozumianego bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach sektora chemicznego. Głównymi celami Programu są przede wszystkim:

  • Promocja zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w przedsiębiorstwach przemysłu chemicznego;
  • Wzmocnienie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród członków Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego;
  • Propagowanie najwyższych standardów działań w zakresie bezpieczeństwa;
  • Promocja najlepszych dostępnych w dziedzinie BHP praktyk;
  • Podnoszenie świadomość BHP i PPOŻ;
  • Informowanie Partnerów Programu o zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem pracy i bezpieczeństwem procesowym.

Partnerami strategicznymi „Bezpiecznej Chemii” są: PKN ORLEN S.A. oraz Koncern Grupa Azoty. Program został objęty patronatem honorowym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej Generała Brygadiera Wiesława Leśniakiewicza.

Przejdź na stronę Atest Gaz

Tagi: Atest Gaz
Atest Gaz

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź
Łukasz
Łukasz
To fakt - troche miałem okazje pojeździc elektrykiem w zesonie wakacyjnym po Polsce i rzeczywiscie tych stacji ładowania greenway'a troche sie... - Wczoraj