Wiadomości 7 cze
CentroClima
Aromatyzacja wentylacji w ofercie Centro Clima

fot. Air Aroma

Z początkiem wiosny Centro Clima nawiązała współpracę z firmą Air Aroma – liderem na rynku aromatyzacji. Nowa usługa jest skierowana zarówno do klientów prywatnych, którzy chcą poprawić jakość powietrza i zapachu w swoim domu, jak i właścicieli obiektów komercyjnych – banków, hoteli, klubów fitness, klinik, sklepów oraz wielu innych.

Efektem Prousta nazywa się skojarzenie miedzy zapachami a wspomnieniami. Montaż urządzeń firmy Air Aroma zapewnia w obiektach komercyjnych uczucie świeżości i luksusu oraz zwiększa poczucie identyfikacji z daną marką. Dzięki odpowiedniemu doborowi zapachu do miejsca jego przeznaczenia polepszymy samopoczucie naszych pracowników w biurze, zmniejszymy stres np. w gabinecie dentystycznym, wzbudzimy większe zaufanie w klientach banku lub poprawimy jakość powietrza w naszym domu. Szeroka gama zapachów pozwala dobrać najbardziej skuteczne i optymalne rozwiązanie dla każdego klienta. Designerskie i minimalistyczne urządzenia mają elegancki wygląd, dzięki czemu pasują do wielu różnych wnętrz – zarówno nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych. Aromatyzery podłącza się do nowej lub już istniejącej instalacji HVAC. To rozwiązanie zapewnia równomierne oraz płynne rozchodzenie się zapachu po wszystkich pomieszczeniach.

Przejdź na stronę Centro ClimaDowiedz się więcej o produktach Air Aroma

CentroClima

Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem

7 sie 4
Wiadomości Implant spowity zielenią będzie walczył ze smogiem
AniaZWawy
AniaZWawy
Chociaż lubię Warszawę, to muszę przyznać, że faktycznie jest w niej za dużo betonu... ta szarość czasami trochę przytłacza. Dlatego... - Wczoraj
Włodi
Włodi
Bardzo fajnie że w Stolicy powstają projekty ekologiczne. Pozdrawiam :) - 14 sie