Wiadomości 27 mar

Z jednej strony tradycja, doświadczenie i nie zmieniający się od lat szacunek do Klienta, a z drugiej nowoczesne rozwiązania i oferta podążająca za zmieniającymi się trendami. Tak w jednym zdaniu można opisać firmę Iglotech.

W ciągu 25 lat swojej działalności firma stała się jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku. Przez ten czas Iglotech zbudował pozycję lidera w branży HVAC&R i stał się wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Fuji Electric czy Lunos.
13 oddziałów w całej Polsce, doskonale zorganizowana logistyka, tysiące zrealizowanych projektów, własne marki produktowe, szeroki zakres produktów to tylko krótka charakterystyka firmy

Iglotech powstał w latach 90 ubiegłego wieku, wtedy kiedy rodziło się zapotrzebowanie na nowe produkty i usługi. Znajomość branży i jej specyfiki zdecydowały, że Leszek Bystrzycki i Rafał Ostrowski postanowili zająć się chłodnictwem i uruchomili hurtownię z zakresu urządzeń chłodniczych i automatyki. Stale rosnący popyt zaowocował powiększającą się siecią dystrybucji oraz poszerzeniem oferty o urządzenia wentylacyjne oraz o elektrotechnikę.
Firma stale dążyła do tego, aby sprzedawać produkty, których byłaby generalnym dystrybutorem lub własne, których jakość byłaby potwierdzona, a pochodzenie nie budziłoby wątpliwości. W konsekwencji oferta produktowa firmy to aż siedem marek własnych i gama produktów sprawdzonych i znanych producentów. Duże znaczenie odgrywa także własna stacja przetaczania czynników chłodniczych, dzięki czemu zwiększyła się dostępność dystrybuowanych produktów.

Następstwem konsekwentnej polityki, była stała ekspansji firmy, której towarzyszyło ciągłe doskonalenie struktur oraz wzrost zatrudnienia. Aktualnie Iglotech zatrudnia ponad 110 osób, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji oraz sprawnie zorganizowaną logistykę. Niezawodną pracę zapewnia system komputerowy ERP oraz uruchomiony niedawno CRM do sprawnego zarządzania relacjami z Klientem.

W tym roku mija 25 lat od powstania naszej firmy. Te ćwierć wieku to poszerzanie naszego asortymentu, zbieranie doświadczeń, rozbudowa struktury firmy i przede wszystkim ciężka praca by znaleźć się na etapie, w jakim obecnie jesteśmy. Nasza firma jest ceniona przez Klientów, zdobywa wyróżnienia w różnych dziedzinach, przewodzi branży HVAC&R. Na sukces firmy składa się nie tylko spójna polityka, ale także zaangażowanie i lojalność pracowników, którzy swoją wiedzą i kompetencjami wspierają wszystkie działania firmy.

Profesjonalizm świadczonych usług został potwierdzony certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 14001. Dodatkowym wyróżnieniem dla firmy było otrzymanie w tym roku nagrody biznesowej Delta 2018 w kategorii firm działających ponad 20 lat. Nagroda ta przyznawana jest najbardziej skutecznym biznesowo firmom, które wyróżniają się na tle branży najwyższą dynamika wzrostu sprzedaży. Nagroda Delta dla firmy Iglotech to dowód na sukcesywny rozwój i potwierdzenie, że zmiany które wprowadzamy są uzasadnione i przyczyniają się zwiększenie konkurencyjności firmy w branży.

Z okazji Jubileuszu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom za dotychczasową współprace i zaprosić do skorzystania ze specjalnie przygotowanych na ten czas promocji. Z okazji 25 lecia uruchomiliśmy także program lojalnościowy Klub Iglotech Nagrody z Klimatem, w którym premiowane są zakupy dokonane w punktach handlowych Iglotech. Program dla naszych partnerów biznesowych to jasne, przejrzyste zasady, szybkie nagradzanie, atrakcyjny katalog nagród i coś wyjątkowego czyli STREFA MARZEŃ. Nagrody są wyjątkowe i niepowtarzane, a na uczestników programu czekają dodatkowe, wyjątkowe promocje i akcje specjalne.

Zapraszamy do przystąpienia do programu lojalnościowego oraz do skorzystania z promocji jubileuszowej

Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze

1 paź 1
Wiadomości Budimex kończy budowę elektrociepłowni Zabrze
maciek
maciek
Pozostały już ostatnie szlify i będziemy mieli elektrociepłownie z prawdziwego zdarzenia! Brawa dla wykonawcy za solidną pracę. Jest to... - 2 paź