Oferta archiwalna
Praca 9 mar 2018
Praca |  Ventia | Kierownik marketingu| Poznań

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor rynku B2B produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Casals, Stavoklima, AlpicAir oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie sprzedaży oraz budowanie silnej pozycji marki Ventia na rynku HVAC
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych, planów i działań oraz komunikacji marketingowej dla poszczególnych grup produktów
  • Planowanie i realizacja działań marketingowych BTL oraz ATL
  • Odpowiedzialność za rozwój firmowych serwisów internetowych, media społecznościowe oraz opracowanie materiałów marketingowych (katalogi, ulotki, prezentacje, reklamy, itp.)
  • Bieżące monitorowanie i analiza rynku oraz otoczenia konkurencyjnego w branży HVAC
  • Współpraca z Kierownikami Produktów oraz Działem Handlowym
  • Współpraca z mediami branżowymi (czasopisma, portale internetowe, itp.) oraz agencjami reklamowymi i drukarniami
  • Odpowiedzialność za pracę i rozwój podległego Działu Marketingu

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w marketingu na rynkach technicznych B2B. Znajomość branży HVAC będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w samodzielnym kreowaniu strategii, planowaniu oraz realizacji działań marketingowych oraz zarządzaniu budżetem marketingowym
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie lub techniczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doskonała organizacja pracy, kreatywność, zdolności analityczneInicjatywa, konsekwencja i dynamizm w działaniu

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się branży HVAC, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych rezultatów
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Dobrą atmosferę oraz warunki pracy
  • Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe
  • Prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę Benefit MultiSport

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl