Oferta archiwalna
Praca 4 sty 2018
Praca |  Reventon Group | Inżynier Wsparcia Technicznego - Wentylacja, ogrzewanie | Region śląski

Wiodący producent nagrzewnic wodnych w Europie, dostawca kurtyn powietrznych oraz wentylatorów przemysłowych. Reventon Group gwarancja najwyższej jakości, niskich cen i profesjonalnej obsługi. Zaufało nam już wielu partnerów z ponad 30 światowych rynków.

Inżynier Wsparcia Technicznego - Wentylacja, ogrzewanie

Opis stanowiska:
  • Wsparcie/Doradztwo techniczne dla Klientów
  • Dobór urządzeń standardowych z oferty oraz proponowanie i uzgadnianie urządzeń w wykonaniu specjalnym
  • Współpraca z Działem Konstrukcyjnym
  • Monitorowanie i analiza rynku branży wentylacyjnej
  • Przygotowywanie ofert
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, inżynieria sanitarna, wentylacja i ogrzewanie lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • Wysoka kultura osobista otwartość, rzetelność, dokładność, systematyczność, konsekwencja w skutecznym działaniu, kreatywność
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Duża wiedza techniczna
  • Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość narzędzi inżynierskich w tym oprogramowania do modelowania bryłowego np. AutoCad, Inventor, Creo, SolidWorks, Umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretacja warunków technicznych i znajomość norm branżowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Reventon Group Sp. z o.o.
ul. Montażowa 3b
43-300 Bielsko-Biała
woj. Śląskie
mob.:(+48) 791 40 40 40
mob.:(+48) 793 40 40 40
tel.: (+48) 33 482 77 36