Oferta archiwalna
Praca 21 lut 2018
Praca | R+S Group | Monter klimatyzacji i wentylacji | Niemcy

Grupa R+S jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec. Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia.

W naszych 34 oddziałach w siedmiu krajach oferujemy naszym 3600 pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy sfokusowaniu na ich indywidulanym rozwoju fachowym i osobistym, aby przygotować na wyzwania zawodowe dnia codziennego:

Monter klimatyzacji i wentylacji

Zadania:

  • montaż przewodów i kanałów wentylacyjnych,
  • montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji według projektu wykonawczego,
  • montaż urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • montaż i konserwacja urządzeń chłodniczych,
  • lutowanie miekkie i twarde,

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny,
  • wykształcenie kierunkowe jako monter klimatyzacji lub pokrewne,
  • świadectwo ukończenia szkoły,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy na montażach,
  • umiejetność pracy w zespole oraz chęć nauki i dokształcania,

Oferujemy:

  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny – 25%, powyżej 48 godziny – 50%,
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny,
  • dieta za każdy przepracowany dzień,
  • opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni.
  • dofinansowanie pieniężne na weekendowe zjazdy do Polski
  • zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto,
  • dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w naszym centrum dokształcającym,
  • pełna opieka koordynatora polskojęzycznego przez caly czas trwania pracy,
  • wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową,
  • płatny urlop 24 dni w roku, po 1 roku 26 dni, po 4 latach 30 dni,
  • dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie)
  • premie jubileuszowe
  • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie Cv z kopią dokumentów potwierdzających umiejętności zawodowe przez formularz aplikuj.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 518102029