Oferta archiwalna
Praca 9 lut 2018
Praca |  Marvipol Development | Inspektor nadzoru robót: budowlanych, elektrycznych, sanitarnych | Warszawa

Naszą misją jest dostarczanie każdemu klientowi marki Marvipol najwyższej wartości z posiadania nieruchomości, tak racjonalnej, jak i emocjonalnej.

Inspektor nadzoru robót: budowlanych, elektrycznych, sanitarnych Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie kontroli budowy i robót w zakresie zgodności ich wykonania z pozwoleniem na budowę, projektem budowlanym, przepisami techniczno-budowlanymi oraz przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa ludzi i mienia.
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej.
  • Weryfikacja zasadności i poprawności wystąpień Generalnych Wykonawców w zakresie robót dodatkowych, zaniechanych i zamiennych.
  • Wsparcie Dyrektorów Projektów przy przygotowaniu inwestycji.
  • Udział w komisjach przetargowych.
  • Udział w odbiorach inwestycji od Generalnego Wykonawcy oraz udział w przekazywaniu lokali Klientom.
  • Bieżące raportowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy inwestycjach budowlanych związanych z przygotowaniem, koordynacją i nadzorem procesów inwestycyjnych.
  • Posiadanie stosownych uprawnień do nadzorowania robót w swojej specjalności.
  • Przynależność do właściwej terytorialnie Okręgowej Izby Inżynierów Budowlanych.
  • Znajomość procedur administracyjnych, prawa budowlanego, przepisów i norm branżowych.
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy zespołowej. .

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.

Prosimy o dołączenie i podpisanie poniżej aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Marvipol Construction Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).