Oferta archiwalna
Praca 9 lut 2018
Praca |  Lindab | Specjalista ds. PR i Marketingu | Wieruchów

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna i troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. Siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. PR i Marketingu

Opis stanowiska:
  • współtworzenie i realizacja strategii PR i marketingowej w firmie,
  • przygotowanie i dystrybucja materiałów prasowych: artykułów technicznych, infografik, postów na następujące kanały: WWW, social media itd.,
  • współpraca, realizacja oraz koordynacja prac z portalami i czasopismami branżowymi,
  • budowa i utrzymywanie pozytywnych relacji z mediami,
  • planowanie i realizowanie działań promocyjno-reklamowych,
  • wprowadzanie nowych produktów do oferty sprzedażowej firmy,
  • organizacja seminariów i szkoleń dla klientów i partnerów,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • dbałość o wewnętrzny i zewnętrzny wizerunek firmy,
  • wsparcie Kierownika Marketingu w prowadzeniu bieżących działań z zakresu PR i komunikacji marketingowej.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej funkcji, uzależnione od wyników pracy,
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie NNW, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej,
  • możliwość rozwoju,
  • szkolenia.
Wymagania:
  • umiejętność tworzenia i redagowania ciekawych tekstów z uwzględnieniem zasad poprawności językowej,
  • posiadanie praktycznej wiedzy w zakresie zagadnień i najnowszych trendów PR, content marketingu, marketingu,
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • min. rok doświadczenia w agencji PR lub w dziale marketingu międzynarodowej firmy B2B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i korespondencję,
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły, komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B. będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres:
praca@lindab.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.