Oferta archiwalna
Praca 5 sty 2018
Praca | Lindab | Pracownik produkcji | Wieruchów

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna i troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. Siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Pracownik produkcji

miejsce pracy: Wieruchów

Opis stanowiska:
• prace blacharskie polegające na wytwarzaniu elementów do wentylacji (obróbka blachy na zimno),
• obsługa maszyn i sprzętu elektrycznego,
• pakowanie.

Wymagania:
• dokładność,
• komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,
• mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
• możliwość przyuczenia,
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (brak sezonowości),
• atrakcyjne warunki pracy, wysokie standardy BHP, dodatkowe benefity,
• możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość skorzystania z transportu z Dworca Zachodniego, Pruszkowa, Piastowa, Ursusa.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji
zawierających CV i list motywacyjny na adres:
praca@lindab.com.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662)
dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z
o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji
procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich
poprawiania.

 Więcej szczegółów