Oferta archiwalna
Praca 10 kwi 2018
Praca | Kelvion | Technolog | Opole

Firma Kelvion nieustannie rozwija produkty, które produkowane są z najwyższą jakością oraz sprzedawane na arenie międzynarodowej. Nasza oferta obejmuje jedno z największych na świecie portfolio z zakresu urządzeń, służących do wymiany ciepła: wymienniki płytowe, wymienniki płaszczowo-rurowe, wymienniki z rurami żebrowanymi, modułowe wieże chłodnicze oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji dla szerokiego spektrum zastosowań. Kelvion działa na światowych rynkach, w przemyśle energetycznym, rafineryjnym, chemicznym, morskim, spożywczym i HVAC. Nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko. Zakład produkcyjny znajdujący się w Opolu posiada również zaplecze inżynierskie i jest w stanie zaoferować szeroką gamę rozwiązań konstrukcyjnych urządzeń do wymiany ciepła dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Poszukujemy osoby na stanowisko

Technolog miejsce pracy OPOLE

Poszukujemy osób będących studentami lub absolwentami uczelni technicznych

Zakres obowiązków
• Opracowanie technologii produkcji wymienników  ciepła
• Tworzenie zapotrzebowań  na materiały
• Kalkulacja ofert
• Współpraca w zespole technologów
• Nadzór nad przebiegiem procesu produkcji wymienników ciepła

Wymagania
• Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki mechanika, budowa maszyn, klimatyzacja
• Mile widziana wiedza w dziedzinie budowy i konstrukcji wymienników ciepła
• Samodzielność, dokładność, obowiązkowość, zaangażowanie oraz chęć doskonalenia
• Obsługa programów SolidWorks, AUTOCAD
• Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy
• Odpowiednie narzędzia pracy
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Szkolenia i możliwość rozwoju

CV proszę przesyłać na email: agata.kicinska@kelvion.com z dopiskiem: Technolog.

Kelvion Sp.z o.o.Kobaltowa 245-641 OpolePolandPhone +48 77 402 00 74Fax +48  77 456 21 61