Oferta archiwalna
Praca 8 lut 2018
Praca |  EkoEnergia | Specjalista ds. Sprzedaży / Doradca klienta | woj. Świętokrzyskie, Kielce

EkoEnergia Polska Sp. z o.o. to specjalista w dobieraniu i montowaniu instalacji fotowoltaicznych z kilku procentowym udziałem w polskim rynku. Firma w swoim dorobku ma kilkaset inwestycji pracujących na zmniejszenie rachunków swoich klientów. Posiada bogate doświadczenie nie tylko w doborze, ale i w doradztwie związanym z panelami fotowoltaicznymi, kolektorami słonecznymi oraz pompami ciepła.

Specjalista ds. Sprzedaży / Doradca klienta
Region: woj. Świętokrzyskie (Kielce)

Opis stanowiska

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • kompleksowa i regularna obsługa klienta
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • współpraca z montażystami, projektantami i serwisem
  • realizacja powierzonych obowiązków
  • raportowanie wyników swojej pracy

Czego oczekujemy?

  • min. średnie wykształcenie
  • doświadczenie w handlu min. 1 rok
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • doświadczenie w branży OZE mile widziane
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej mile widziane
  • prawa jazdy kat. B
  • dobrej organizacji pracy, rzetelności, punktualności
  • stałego pogłębiania wiedzy
  • samodzielnego i aktywnego podejścia do powierzonych zadań
  • umiejętność budowania dobrych relacji biznesowych
  • zaangażowanie i determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • wysokiej kultury osobistej

Co oferujemy:

  • umowę o pracę/ umowa zlecenie/ własna działalność
  • możliwość atrakcyjnej premii na jasnych zasadach
  • wsparcie sprzedażowe
  • szkolenie branżowe
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze
  • zgrany zespół fachowców, będących wsparciem na każdym etapie sprzedaży
  • możliwość rozwoju poprzez system awansów w ramach firmy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listów motywacyjnych na adres sylwia.stelmaszczyk@energia-eko.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)