Oferta archiwalna
Praca 10 sty 2018
Praca | DAAS | Pracownik Działu Ofertowania | Warszawa

Pracownik Działu Ofertowania (specjalista ds. wycen instalacji wentylacji i klimatyzacji)

Dział: Dział Ofertowania

Miejsce: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie kosztorysów ofertowych z zakresu instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych
  • analiza (cenowa i techniczna) ofert dostawców i podwykonawców
  • dyspozycyjność, sumienność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne branżowe (inżynieria sanitarna lub pokrewne)
  • obsługa pakietu MS-Office oraz programu AutoCad
  • umiejętność czytania rysunków technicznych branży instalacji sanitarnych
  • znajomość rynku branży sanitarnej (dostawców, producentów, firm podwykonawczych)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia branżowe
  • praca w stabilnej firmie